• 0216 519 40 10-13
  • info@ayturturizm.com.tr

Vip Taşımacılık ve Transfer

AYTUR TURİZM > Vip Taşımacılık ve Transfer

TEKLİF AL

Firmanız için Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin

ARAÇ FİLOMUZ

Filo İhtiyaçlarınız İçin Seçeneklerimizi İnceleyebilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Tüm Sorularınız için
Bize Ulaşabilirsiniz.
0216 519 40 10-13

Müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olarak, ar-ge ve inovasyon çalışmalarımızın neticesinde, “müşteri odaklı” ve belirlenmiş güzergahların dışında, “spesifik rotalarda ve sürelerde” araç kiralama planlamasını birlikte oluşturabiliriz.

Özellikle “belirli sayıda yolcu”dan oluşan bu tür gezi, ulaşım ve seyahat alternatiflerinde, “uzman personelimizin desteğiyle”, size özel, kaliteli ve konforlu seyahati, Aytur Turizm güvencesiyle tercih edebilirsiniz.

Kaliteli, konforlu ve son model araçlarımız, deneyimli ve eğitimli şoförlerimiz ve yolculuğunuzda sizin rahatınız ve emniyetiniz için her detayı düşünen uzman ekiplerimiz ile konuşmadan karar vermeyin!..

Günümüzde bir yerden bir yere kişilerin ulaşımının zorluğunu düşündüğümüzde, belirli bir sayının üzerindeki kişilerin birlikte ulaşımının güçlüğü anlaşılır. Bu zorlukların önüne geçmek amacıyla, farklı kişi sayılarına ve özelliklerine uygun araç ve ulaşım alternatifleri geliştiriyoruz.

Şehir içi ve şehir dışı gezilerinizde, arkadaş ve şirket organizasyonlarınızda AYTUR TURİZM güvencesiyle, konforlu ve güvenli ulaşımdan faydalanabilirsiniz. Her türlü toplu organizasyonlarınızda, “çözüm ortağınız” olarak yanınızdayız.

Deneyimli personelimiz ve şoförlerimizle, uzun yolculuklarda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Farklı bütçelere ve değişken kişi sayılarına uygun araç filomuzla ve esnek fiyat politikamızla seyahatin ve organizasyonunun sorunsuz ve keyifli geçmesi için, 30 yıllık tecrübemizle size hizmet veriyoruz.

Her türlü toplu seyahat ve organizasyonunuzda, karar vermeden önce fiyat teklifi isteyiniz!..

Merhaba.